×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۰ فروردین - ۱۳۹۸  
true
false

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب از برگزاری جلسه شورای اقامه نماز آن اداره با حضور امام جمعه شهر خنداب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان عنوان کرد : حجت الاسلام قاسم صادق پور، از برگزاری جلسه شورای اقامه نماز آن اداره با حضور امام جمعه محترم شهر خنداب و مسئول عقیدتی سیاسی نیروی اتنظامی شهرستان در محل اداره تبلیغات اسلامی خبر داد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب با بیان آثار وبرکات نماز بخصوص نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها ، اظهار داشت: نماز یک ارتباط شخصی فرد با خداوند متعال است که با برگزاری آن به صورت جماعت می توان تفکرات فردی را به تفکرات جمعی تبدیل و از آن بهره جست.  وی در ادامه به نقش نمازو مساجد درپیروزی انقلاب اشاره وتاکید کرد: نماز درجلوگیری از آسیبهای اجتماعی نقش بسزایی دارد ومی توان بخصوص در فضای مجازی به عنوان یک فرصت درترویج آن بهره برد.

حجت الاسلام صادق پور با بیان اینکه مهم ترین رسالت خانواده های امروزی حفظ ارزشهای اسلامی در خانواده ها است، گفت: امروزه دشمن برای مقابله با ارزشهای ایران اسلامی و تخریب آن در خانواده ها به جنگ نرم روی آورده است که برای مقابله با این امر باید ابعاد این دشمنی ها را شناخته و اهتمام بیشتر به حفظ ارزشهای دینی در خانواده ها داشته باشیم.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از مسئولینی که در راستای ترویج فرهنگ نماز تلاش می کنند و همچنین اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اهمیت و جایگاه فرهنگ اسلامی و انجام امورات فرهنگی، افزود: نماز و ترویج فرهنگ آن یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود که بایستی در این راستا برنامه ریزی دقیق و مستمر داشته باشیم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب با تاکید بر اجرای برنامه های ترویج فرهنگ نماز بصورت مطلوب  توسط مسئولین مربوطه، تصریح کرد: دستگاههای اجرایی و ادارات بایستی در اجرای برنامه های مشارکتی ستاد اقامه نماز مشارکت و تعامل بیش از پیش نیز داشته باشند.

در ادامه حجت الاسلام زمانی موسوی؛ امام جمعه شهر خنداب هم بر برپایی نماز جماعت در ادارات تاکید وگفت اگر نماز به معنای واقعی آن اقامه شود اکثر مشکلات وآسیبهای اجتماعی درجامعه کاسته می شود . وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد شکل گرفت اظهار داشت: ما اکنون ضمن رونق بخشی به مساجد وحضور حداکثری مردم در نماز جماعات باید راهپیمائیهایی که در شهرستان شکل می گیرند را به مساجد ونماز جماعت ختم کنیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false